Akyüzler Katalog
Online Katalog İndir
Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi, Cumhuriyet
Bul. 4.Cad. No:17 Tarsus / MERSİN
Türkçe English
Hakkımızda

Hakkımızda

Öncülük, dürüstlük, ve müşteri memnuniyeti ilkelerini prensip edinen Akyüzler Grubu, bulunduğu her sektörde her zaman lider konumunda olmayı hedeflemiştir. 1993 yılından beri süregelen üretimi, 2010 yılında başladığı ihracat faaliyetleri ve Alüminyum Ekstrüzyon sektöründe Türkiye'nin öncü firması olma yolunda önemli bir adım atmıştır.

Yaklaşık 20 senelik üretim tecrübesi ile birçok firmanın üretemediği zor profilleri üretme cesareti ve yeterliliğine sahiptir. Ekstrüzyon üretiminin yaklaşık %70'ini yurtiçi, %30luk kısmını da dünya pazarlarına ihraç ederek, bu alanda Türkiye’nin en tecrübeli firmalarından biridir.

Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Akyüzler Alüminyum, sektöründeki kurumsallık ve iş ortakları, müşterileri ve çalışanlarına karşı şeffaflık anlayışıyla örnek teşkil etmektedir. Dökümhanesinden, mekanik işlem bölümüne ve statik boyahanesine kadar tam bir entegre tesis olan Akyüzler Alüminyum, müşterilerinin alüminyum ekstrüzyon konusundaki her türlü ihtiyacını karşılamayı kendine ilke edinmiştir.